Spotkania autorskie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Spotkanie z Janem Melą

21 kwietnia 2022
Przejdź do - Spotkanie z Janem Melą

8 kwietnia 2022 r. w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z podróżnikiem, mówcą motywacyjnym i działaczem społecznym Janem Melą, który przyjechał do Przemyśla na zaproszenie organizatorów Podkarpackiego Konkursu Literackiego „Są gdzieś okna, które płoną cały czas”, poświęconego zagadnieniu niepełnosprawności. Spotkanie otworzył dyrektor biblioteki dr Maciej Waltoś, a poprowadził je Patryk Lewy.

Czytaj więcej o: Spotkanie z Janem Melą

Zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem i działaczem społecznym Janem Melą

22 marca 2022
Przejdź do - Zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem i działaczem społecznym Janem Melą

Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek”, Krzysztof Gudzelak oraz II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu zapraszają na spotkanie z podróżnikiem i działaczem społecznym Janem Melą. Odbędzie się ono 8 kwietnia br. o godz. 17.00 w PBP przy ul. Grodzkiej 8, a poprowadzi je Patryk Lewy.

Czytaj więcej o: Zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem i działaczem społecznym Janem Melą

Spotkanie autorskie z Borysem Płonką promujące jego książkę „Węgrzy. Stosunki demograficzno-etniczne na przestrzeni dziejów”

16 grudnia 2021
Przejdź do - Spotkanie autorskie z Borysem Płonką promujące jego książkę „Węgrzy. Stosunki demograficzno-etniczne na przestrzeni dziejów”

3 grudnia 2021 r. w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z Borysem Płonką, który promował swoją książkę „Węgrzy. Stosunki demograficzno-etniczne na przestrzeni dziejów” (Rzeszów 2018).

Czytaj więcej o: Spotkanie autorskie z Borysem Płonką promujące jego książkę „Węgrzy. Stosunki demograficzno-etniczne na przestrzeni dziejów”

Promocja książki „Wielka wojna wyzwań duchowych. Kapłani wojskowi na froncie wschodnim 1914–1920”

14 grudnia 2021
Przejdź do - Promocja książki „Wielka wojna wyzwań duchowych. Kapłani wojskowi na froncie wschodnim 1914–1920”

18 listopada 2021 r. w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie promujące pracę zbiorową pod redakcją dr. hab. Tomasz Pudłockiego, prof. UJ oraz dr. Kamila Ruszały zatytułowaną „Wielka wojna wyzwań duchowych. Kapłani wojskowi na froncie wschodnim 1914–1920”.

Czytaj więcej o: Promocja książki „Wielka wojna wyzwań duchowych. Kapłani wojskowi na froncie wschodnim 1914–1920”

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Wojciechem Bonowiczem (o godz. 15.00)

1 grudnia 2021
Przejdź do - Zapraszamy na spotkanie autorskie z Wojciechem Bonowiczem (o godz. 15.00)

Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Wojciechem Bonowiczem, poetą, publicystą i dziennikarzem, gościem tegorocznej, XXXII edycji Turnieju Wierszy Jednego Poety im. Ewy Lis. Spotkanie odbędzie się 4 grudnia br. o godz. 15.00 w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Grodzkiej 8.

Czytaj więcej o: Zapraszamy na spotkanie autorskie z Wojciechem Bonowiczem (o godz. 15.00)

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Borysem Płonką promujące jego książkę „Węgrzy. Stosunki demograficzno-etniczne na przestrzeni dziejów”

1 grudnia 2021
Przejdź do - Zapraszamy na spotkanie autorskie z Borysem Płonką promujące jego książkę „Węgrzy. Stosunki demograficzno-etniczne na przestrzeni dziejów”

Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Borysem Płonką promujące jego książkę „Węgrzy. Stosunki demograficzno-etniczne na przestrzeni dziejów”. Spotkanie odbędzie się 3 grudnia br. o godz. 17.30 w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Grodzkiej 8.

Czytaj więcej o: Zapraszamy na spotkanie autorskie z Borysem Płonką promujące jego książkę „Węgrzy. Stosunki demograficzno-etniczne na przestrzeni dziejów”

Zapraszamy na promocję książki „Wielka wojna wyzwań duchowych. Kapłani wojskowi na froncie wschodnim 1914–1920”

15 listopada 2021
Przejdź do - Zapraszamy na promocję książki „Wielka wojna wyzwań duchowych. Kapłani wojskowi na froncie wschodnim 1914–1920”

Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza na promocję książki „Wielka wojna wyzwań duchowych. Kapłani wojskowi na froncie wschodnim 1914–1920” pod red. Tomasza Pudłockiego i Kamila Ruszały (Towarzystwo Wydawnicze „Historia Igiellonica”, Kraków 2020). Promocja odbędzie się 18 listopada br. o godz. 17.30 w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Grodzkiej 8.

Czytaj więcej o: Zapraszamy na promocję książki „Wielka wojna wyzwań duchowych. Kapłani wojskowi na froncie wschodnim 1914–1920”

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-06-06
Data publikacji:2015-06-06
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:17768