Spotkania autorskie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Spotkanie z Jarosławem Mikołajewskim odwołane

28 listopada 2023
Przejdź do - Spotkanie z Jarosławem Mikołajewskim odwołane

Uprzejmie informujemy, że spotkanie autorskie z Jarosławem Mikołajewskim, zaplanowane na 30 listopada, zostało odwołane z przyczyn niezależnych od organizatora.

Spotkanie autorskie z Teresą Paryną pod hasłem „W galerii zdarzeń”

24 listopada 2023
Przejdź do - Spotkanie autorskie z Teresą Paryną pod hasłem „W galerii zdarzeń”

17 listopada 2023 r. w siedzibie Przemyskiej Biblioteki Publicznej odbyło się kolejne spotkanie zorganizowane w ramach współpracy z przemyskim Robotniczym Stowarzyszeniem Twórców Kultury. Tym razem gościem biblioteki była znana i ceniona przemyska poetka – Teresa Paryna, która zaprezentowała swoje wiersze z kilku ostatnich tomików, ze szczególnym uwzględnieniem dwóch: „Rozmowa z rzeką” oraz „Przy porannej kawie”.

Czytaj więcej o: Spotkanie autorskie z Teresą Paryną pod hasłem „W galerii zdarzeń”

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Teresą Paryną pod hasłem „W galerii zdarzeń”

15 listopada 2023
Przejdź do - Zapraszamy na spotkanie autorskie z Teresą Paryną pod hasłem „W galerii zdarzeń”

Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego oraz Robotnicze Stowarzyszenie Twórców Kultury w Przemyślu zapraszają na spotkanie autorskie z Teresą Paryną pod hasłem „W galerii zdarzeń”. Wydarzenie odbędzie się 17 listopada br. o godz. 18.00 br. w bibliotece głównej przy ul. Grodzkiej 8.

Czytaj więcej o: Zapraszamy na spotkanie autorskie z Teresą Paryną pod hasłem „W galerii zdarzeń”

Zapraszamy na spotkanie z Adamem Kaczyńskim, współautorem książki „Cywil na wojnie. Jak przetrwać w warunkach współczesnego konfliktu zbrojnego”

28 października 2023
Przejdź do - Zapraszamy na spotkanie z Adamem Kaczyńskim, współautorem książki „Cywil na wojnie. Jak przetrwać w warunkach współczesnego konfliktu zbrojnego”

Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego oraz Związek Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl zapraszają na spotkanie z Adamem Kaczyńskim, współautorem książki „Cywil na wojnie. Jak przetrwać w warunkach współczesnego konfliktu zbrojnego”. Wydarzenie odbędzie się 3 listopada br. o godz. 17.00 w bibliotece głównej przy ul. Grodzkiej 8.

Czytaj więcej o: Zapraszamy na spotkanie z Adamem Kaczyńskim, współautorem książki „Cywil na wojnie. Jak przetrwać w warunkach współczesnego konfliktu zbrojnego”

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Joanną Lorenowicz pod hasłem „Z pasją przez życie”

25 września 2023
Przejdź do - Zapraszamy na spotkanie autorskie z Joanną Lorenowicz pod hasłem „Z pasją przez życie”

Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego oraz Robotnicze Stowarzyszenie Twórców Kultury w Przemyślu zapraszają na spotkanie autorskie z Joanną Lorenowicz pod hasłem „Z pasją przez życie”. Spotkanie odbędzie się 29 września br. o godz. 18.00 w bibliotece głównej przy ul. Grodzkiej 8.

Czytaj więcej o: Zapraszamy na spotkanie autorskie z Joanną Lorenowicz pod hasłem „Z pasją przez życie”

„Historię tworzą zwyczajni ludzie” – spotkanie z prof. Stanisławem Sławomirem Nicieją

21 lipca 2023
Przejdź do - „Historię tworzą zwyczajni ludzie” – spotkanie z prof. Stanisławem Sławomirem Nicieją

W poniedziałek 17 lipca 2023 r. Przemyska Biblioteka Publiczna gościła prof. dr. hab. Stanisława Sławomira Nicieję, uznanego historyka i historyka sztuki XIX i XX w., eseistę, długoletniego rektora Uniwersytetu Opolskiego, senatora V kadencji, miłośnika i renowatora zabytków oraz wybitnego znawcę dziejów Kresów Wschodnich. Sylwetkę uczonego przedstawiła i wszystkich zgromadzonych przywitała w imieniu dyrektora biblioteki Agata Pilawa, kierownik Działu Udostępniania Zbiorów.

Czytaj więcej o: „Historię tworzą zwyczajni ludzie” – spotkanie z prof. Stanisławem Sławomirem Nicieją

Zapraszamy na spotkanie autorskie z prof. Stanisławem Sławomirem Nicieją

15 lipca 2023
Przejdź do - Zapraszamy na spotkanie autorskie z prof. Stanisławem Sławomirem Nicieją

Prezydent Miasta Przemyśla, Starosta Przemyski, Dowódca Garnizonu Przemyśl i Dyrektor Przemyskiej Biblioteki Publicznej zapraszają na spotkanie autorskie z prof. Stanisławem Sławomirem Nicieją zorganizowane w ramach uroczystości upamiętniających 80. rocznicę Zbrodni Wołyńskiej, które odbędzie się w 17 lipca 2023 r. o godz. 17.00 w siedzibie PBP przy ul. Grodzkiej 8. 

Czytaj więcej o: Zapraszamy na spotkanie autorskie z prof. Stanisławem Sławomirem Nicieją

Spotkanie z Krzysztofem Materną

15 czerwca 2023
Przejdź do - Spotkanie z Krzysztofem Materną

We wtorek 13 czerwca 2023 r. w siedzibie głównej Przemyskiej Biblioteki Publicznej im. Ignacego Krasickiego w Przemyślu odbyło się spotkanie z Krzysztofem Materną – dyrektorem artystycznym Teatru Bagatela w Krakowie, reżyserem, konferansjerem, aktorem, felietonistą.

Czytaj więcej o: Spotkanie z Krzysztofem Materną

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-06-06
Data publikacji:2015-06-06
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:25540