Gwiazdka z nieba

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Tytuł: Gwiazdka z nieba.

Scenariusz: Gracz w trakcie grudniowego spaceru po wilgotnym, szarym mieście zauważa pośród resztek opadłych liści symetryczny kształt – gwiazdę. Okazuje się, że to nie zwyczajny liść, ale wyczerpana pierwsza wigilijna gwiazdka, która blisko rok temu, nieco osłabiona, spadła z nieba wprost na ziemię. Przez miesiące niezauważana dziś błaga o pomoc: musi odzyskać dawny blask i wrócić na swoje miejsce, tak, by i w tym roku rozświetlić wigilijne niebo. W przeciwnym razie ciemność opanuje święta, Święty Mikołaj nie dotrze z prezentami do najmłodszych, a ludzie na zawsze utkną na etapie świątecznych przygotowań i już nigdy nie doświadczą radości wspólnego świętowania. Zostało niewiele czasu! Czy podejmiesz wyzwanie i pomożesz uratować świąteczny czas?

Uczestnicy: Gra adresowana jest do dzieci i młodzieży, mogą w nią zagrać również dorośli. Wszyscy chętni (np. grupy szkolne) mogą sprawdzić ranking zdobytych punktów. Informacji udzielamy w godzinach pracy biblioteki pod numerem tel. 16 678 35 82.  

Zasady gry: Gra przygotowana jest w wersji na telefon, bez konieczności wychodzenia z domu. Aby zagrać, wystarczy pobrać na swój smartfon bezpłatną aplikację ActionTrack i zeskanować kod QR dostępny poniżej.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-12-14
Data publikacji:2022-12-14
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:201