Imprezy tematyczne dla dzieci

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Dzień Kolorowanki w Filii nr 2

6 sierpnia 2022
Przejdź do - Dzień Kolorowanki w Filii nr 2

2 sierpnia obchodzimy Dzień Kolorowanek, który został ustanowiony w 2015 roku w USA przez wydawcę kolorowanek. Z tej okazji Filię nr 2, zlokalizowaną przy ul. K. Opalińskiego 11a, odwiedziły dzieci ze Świetlicy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci „Przystań", aby wziąć udział w maratonie kolorwania zróżnicowanych tematycznie obrazków. Dzieci zgodnie stwierdziły, że kolorowanie to ich ulubione zajęcie, które dodatkowo pobudza wyobraźnię i kształtuje sprawność manualną. 

 

 

Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym wraz z opiekunami do udziału w mobilnej grze „Dziwne kaczątko”

2 sierpnia 2022
Przejdź do - Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym wraz z opiekunami do udziału w mobilnej grze „Dziwne kaczątko”

W ramach „Bajkowych wakacji” 6 sierpnia br. o godz. 11.00 w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się premiera mobilnej gry „Dziwne kaczątko”, która jest swobodną adaptacją baśni Hansa Christiana Andersena „Brzydkie kaczątko”.

Czytaj więcej o: Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym wraz z opiekunami do udziału w mobilnej grze „Dziwne kaczątko”

Lipcowe spotkania w ramach „Bajkowych wakacji”

26 lipca 2022
Przejdź do - Lipcowe spotkania w ramach „Bajkowych wakacji”

9 lipca 2022 r. w Przemyskiej Bibliotece Publicznej rozpoczęliśmy cykl wakacyjnych spotkań z najmłodszymi czytelnikami pn. „Bajkowe wakacje”. W tym dniu odwiedziło nas ponad 100 osób. Od godz. 11.00 na placu przed biblioteką dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w wydarzeniach animacyjno-czytelniczych przygotowanych przez pracowników biblioteki pod nazwą „Śladami Czerwonego Kapturka”.

Czytaj więcej o: Lipcowe spotkania w ramach „Bajkowych wakacji”

Zapraszamy dzieci do udziału w spotkaniach z cyklu „Bajkowe wakacje”

2 sierpnia 2022
Przejdź do - Zapraszamy dzieci do udziału w spotkaniach z cyklu „Bajkowe wakacje”

Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci w wieku do lat 10 do udziału w „Bajkowych wakacjach”, w ramach których 13 sierpnia br. odbęda się warsztaty plastyczne z ilustrtorką Katarzyną Kurdziel. Uprzejmie informujemy, że na warsztaty obowiązują zapisy w Dziale dla Dzieci i Młodzieży.

Czytaj więcej o: Zapraszamy dzieci do udziału w spotkaniach z cyklu „Bajkowe wakacje”

Akcja „Jak nie czytam, jak czytam” 2022

17 czerwca 2022
Przejdź do - Akcja „Jak nie czytam, jak czytam” 2022

7 czerwca 2022 r. w Przemyskiej Bibliotece Publicznej zorganizowaliśmy wydarzenie pn. „Jak nie czytam, jak czytam”, nawiązujące do realizowanej od kilku lat ogólnopolskiej akcji pod tym samym tytułem.

Czytaj więcej o: Akcja „Jak nie czytam, jak czytam” 2022

Relacja z wydarzeń zorganizowanych w Przemyskiej Bibliotece Publicznej, w czasie XIX Ogólnopolskiego Tygpdnia Bibliotek

26 maja 2022

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z wydarzeń, które odbywały się w Przemyskiej Bibliotece Publicznej od 9 do 14 maja br. Zostały zorganizowane w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Biblioteka. Świat w jednym miejscu”.

Czytaj więcej o: Relacja z wydarzeń zorganizowanych w Przemyskiej Bibliotece Publicznej, w czasie XIX Ogólnopolskiego Tygpdnia Bibliotek

„Bajkowe powitanie wiosny” – wydarzenie animacyjno-czytelnicze w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek

23 maja 2022
Przejdź do - „Bajkowe powitanie wiosny” – wydarzenie animacyjno-czytelnicze w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek

14 maja br. siedzibę Przemyskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Grodzkiej 8 odwiedziło blisko 100 dzieci, były wśród nich także maluchy z Klubu Czytających Rodzin. Od godz. 11.00 dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w wydarzeniach animacyjno-czytelniczych pod nazwą „Bajkowe powitane wiosny”, w ramach którego na placu przed biblioteką odbywały się ciekawe i kreatywne zabawy, przygotowane przez pracowników biblioteki.

Czytaj więcej o: „Bajkowe powitanie wiosny” – wydarzenie animacyjno-czytelnicze w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-03-29
Data publikacji:2018-03-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:8025