Kiermasz „Książka za złotówkę"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Aktualizacja.

Uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną w kraju i z ograniczeniem działalności naszej instytucji kiermasz „Książka za złotówkę” jest zamknięty do odwołania.

 

Informujemy, że w Czytelni Nowości Wydawniczych Przemyskiej Bibliotece Publicznej (budynek A, parter) organizowany jest stały kiermasz „Książka za złotówkę”. Znajdują się na nim książki wycofane z księgozbioru biblioteki, które mogą zyskać drugie życie w Państwa domowych bibliotekach. Oferta obejmuje literaturę piękną, literaturę dla dzieci i młodzieży, literaturę naukową i popularnonaukową, a także archiwalne roczniki „National Geographic” w wersji polskiej i angielskiej oraz książki anglojęzyczne. Proponujemy Państwu również kasety VHS z filmami dla dzieci, z ekranizacjami literatury pięknej i z filmami edukacyjnymi.

W Czytelni Nowości Wydawniczych można także wymienić swoją domową książkę na jedną z naszych w ramach akcji „Bookcrossing – uwolnij książkę”.

Zapraszamy Państwa w godzinach pracy Czytelni: 12.00–15.00 (poniedziałek), 10.00–18.00 (wtorek–piątek), 9.00–15.00 (sobota).

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-02-22
Data publikacji:2018-02-22
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:8200