Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część czwarta)

4 czerwca 2020
Przejdź do - Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część czwarta)

Królik Franek to kolejny już zwierzęcy bohater, którego chcemy przedstawić Państwu w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, przebiegającego pod hasłem „Cała Polska czyta o zwierzętach”.

Czytaj więcej o: Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część czwarta)

Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część trzecia)

3 czerwca 2020
Przejdź do - Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część trzecia)

W trwającym właśnie, XIX Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom prezentujemy Państwu kolejną pozycję z naszych zbiorów dotyczącą zwierząt. Tym razem polecamy książkę dla najmłodszych dzieci pt. Kicia Kocia i straszna burza autorstwa Anity Głowińskiej, należącą do serii, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. 

Czytaj więcej o: Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część trzecia)

Bibliotekarze czytają dzieciom o zwierzętach (odcinek 1)

3 czerwca 2020

W związku z trwającym właśnie XIX Ogólnopolskim Tygodniem Czytania Dzieciom, który przebiega pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”, przygotowaliśmy dla Państwa coś specjalnego.

Czytaj więcej o: Bibliotekarze czytają dzieciom o zwierzętach (odcinek 1)

Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część druga)

2 czerwca 2020
Przejdź do - Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część druga)

W ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, przebiegającego pod hasłem „Cała Polska czyta o zwierzętach”, serdecznie polecamy Państwu kolejną pozycję z naszych zbiorów, której bohaterem jest zwierzę. Dziś będzie to książeczka o pewnej foczce o imieniu Klifka.

Czytaj więcej o: Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część druga)

Życzenia w Międzynarodowym Dniu Dziecka

1 czerwca 2020
Przejdź do - Życzenia w Międzynarodowym Dniu Dziecka

Drogie Dzieci! Z okazji Waszego święta my, pracownicy Przemyskiej Biblioteki Publicznej, życzymy Wam zdrowia, uśmiechu i spełnienia najskrytszych marzeń. Życzymy, by pytania, które tak często zadajecie, nigdy nie pozostawały bez odpowiedzi, i by ta dziecięca ciekawość świata towarzyszyła Wam przez całe życie.

Czytaj więcej o: Życzenia w Międzynarodowym Dniu Dziecka

Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część pierwsza)

1 czerwca 2020
Przejdź do - Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część pierwsza)

Z okazji XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który w tym roku przebiega pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”, chcielibyśmy zaprezentować Państwu nasze propozycje lektur do wspólnego, rodzinnego czytania. Od dziś do soboty każdego dnia będziemy polecać jedną książkę dla dzieci o tematyce zwierzęcej dostępną w Dziale dla Dzieci i Młodzieży Przemyskiej Biblioteki Publicznej.

Czytaj więcej o: Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część pierwsza)

Już jutro rozpocznie się XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

29 maja 2020
Przejdź do - Już jutro rozpocznie się XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

30 maja (sobota) zostanie zainaugurowany XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, który potrwa do 7 czerwca. W tym roku przyświecać mu będzie hasło „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”.

Czytaj więcej o: Już jutro rozpocznie się XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-04-22
Data publikacji:2015-04-22
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:33892