Mała książka – wielki człowiek

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przemyska Biblioteka Publiczna rozdaje wyprawki czytelnicze w ramach akcji „Mała książka – wielki człowiek”

5 listopada 2022
Przejdź do - Przemyska Biblioteka Publiczna rozdaje wyprawki czytelnicze w ramach akcji „Mała książka – wielki człowiek”

Bardzo miło nam poinformować, że Przemyska Biblioteka Publiczna kontynuuje udział w ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, zorganizowanej przez Instytut Książki dla najmłodszych czytelników i ich rodziców. W ramach projektu placówka rozdaje specjalne wyprawki czytelnicze dla dzieci w wieku przedszkolnym, zapisanych do biblioteki.

Czytaj więcej o: Przemyska Biblioteka Publiczna rozdaje wyprawki czytelnicze w ramach akcji „Mała książka – wielki człowiek”

Podsumowanie kampanii społecznej „Mała książka – wielki człowiek” w Przemyskiej Bibliotece Publicznej w 2021 roku

17 lutego 2022
Przejdź do - Podsumowanie kampanii społecznej „Mała książka – wielki człowiek” w Przemyskiej Bibliotece Publicznej w 2021 roku

Miło nam poinformować, że w 2021 roku Przemyska Biblioteka Publiczna po raz kolejny wzięła udział w akcji „Mała książka – wielki człowiek”. Całe przedsięwzięcie, organizowane od 2018 roku przez Instytut Książki, ma na celu zwrócenie uwagi na korzyści płynące ze wspólnego czytania książek przez rodziców i dzieci na długo przed tym, gdy dziecko nauczy się samodzielnie składać litery.

Czytaj więcej o: Podsumowanie kampanii społecznej „Mała książka – wielki człowiek” w Przemyskiej Bibliotece Publicznej w 2021 roku

Od września br. w przemyskiej bibliotece trwa akcja „Mała książka – wielki człowiek”

22 sierpnia 2019
Przejdź do - Od września br. w przemyskiej bibliotece trwa akcja „Mała książka – wielki człowiek”

Bardzo miło nam poinformować, że Przemyska Biblioteka Publiczna bierze udział w ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, zorganizowanej przez Instytut Książki dla najmłodszych czytelników i ich rodziców. Projekt trwa do wyczerpania wyprawek!

http://www.biblioteka.przemysl.pl/art,1054,w-przemyskiej-bibliotece-trwa-akcja-mala-ksiazka-wielki-czlowiek  

Czytaj więcej o: Od września br. w przemyskiej bibliotece trwa akcja „Mała książka – wielki człowiek”

Zostań w domu i czytaj z dzieckiem!

22 kwietnia 2020
Przejdź do - Zostań w domu i czytaj z dzieckiem!

Serdecznie zachęcamy Rodziców do codziennego czytania dzieciom, zwłaszcza teraz, gdy większość czasu spędzamy ze swoimi pociechami.

Czytaj więcej o: Zostań w domu i czytaj z dzieckiem!

W przemyskiej bibliotece trwa akcja „Mała książka – wielki człowiek”

27 listopada 2019
Przejdź do - W przemyskiej bibliotece trwa akcja „Mała książka – wielki człowiek”

Bardzo miło nam poinformować, że w Dziale dla Dzieci i Młodzieży i filiach Przemyskiej Biblioteki Publicznej przeszło 200 Małych Czytelników odebrało już Wyprawki Czytelnicze. Akcja nadal trwa do wyczerpania wyprawek!

Przypominamy, że PBP bierze udział w ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, zorganizowanej przez Instytut Książki dla najmłodszych czytelników i ich rodziców. W wyprawce dzieci znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika.

Czytaj więcej o: W przemyskiej bibliotece trwa akcja „Mała książka – wielki człowiek”

Przyjdź do biblioteki i odbierz bezpłatną wyprawkę czytelniczą dla swojego dziecka

7 lutego 2020
Przejdź do - Przyjdź do biblioteki i odbierz bezpłatną wyprawkę czytelniczą dla swojego dziecka

Z przyjemnością informujemy, że od 1 stycznia 2020 r. w Przemyskiej Bibliotece Publicznej kontynuowana jest akcja Instytutu Książki „Mała książka – wielki człowiek”, która ma na celu zachęcenie rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. W ramach akcji w Dziale dla Dzieci i Młodzieży i w filiach PBP można odbierać wyprawki czytelnicze dla osób urodzonych w latach 2014–2017.

Czytaj więcej o: Przyjdź do biblioteki i odbierz bezpłatną wyprawkę czytelniczą dla swojego dziecka

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-04-22
Data publikacji:2020-04-22
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:4733