Zapraszamy osoby w wieku 60+ do udziału w konkursie na najlepszego czytelnika pn. „Lato z książką”

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 sierpnia 2022

Przemyska Rada Seniorów oraz Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego ogłaszają konkurs na najlepszego czytelnika 60+ pn. „Lato z książką”.

Regulamin konkursu

 1. Celem konkursu jest promocja czytelnictwa wśród osób 60+, które w czasie jego trwania będą mieć ukończony sześćdziesiąty rok życia. Uczestnikami konkursu mogą być aktywni czytelnicy Przemyskiej Biblioteki Publicznej im. Ignacego Krasickiego, którzy w czasie jego trwania będą mieć ukończony sześćdziesiąty rok życia, z wyjątkiem pracowników Biblioteki i ich najbliższych rodzin.
 2. Ocenie konkursowej będzie podlegać liczba wypożyczonych książek we wszystkich agendach Biblioteki w terminie od 1 lipca do 15 września 2022 r., zgodnie z zasadami korzystania ze zbiorów i usług Biblioteki ujętymi w Regulaminie Przemyskiej Biblioteki Publicznej im. Ignacego Krasickiego.
 3. Aktywność czytelnicza w wyznaczonym okresie będzie podliczona na podstawie statystyk elektronicznych systemu bibliotecznego MAK+ i według niej zostanie ustalony ranking dziesięciu najlepszych czytelników lata 2022 r.
 4. Uczestnik z największą liczbą wypożyczonych książek otrzyma tytuł „Czytelnik lata 2022”.
 5. Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody.
 6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 października 2022 r.; o szczegółach laureaci zostaną powiadomieni osobiście, mailowo lub telefonicznie.
 7. Regulamin konkursu jest dostępny w placówkach Biblioteki oraz na stronie www.biblioteka.przemysl.pl.
 8. Dane osobowe Uczestników konkursu podlegają ochronie na zasadach przewidzianych Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO). Będą przetwarzane na potrzeby konkursu tj. w celu wyłonienia zwycięzców, ogłoszenia wyników oraz nagrodzenia laureatów.
 9. Uczestnik wyraża zgodę na upublicznienie wizerunku podczas relacji z przebiegu konkursu.
 10. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją powyższego regulaminu. Organizator zapewnia sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu. Dodatkowych informacji na temat konkursu udzielają pracownicy Biblioteki oraz przedstawiciele Przemyskiej Rady Seniorów.

Pliki do pobrania

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Zapraszamy osoby w wieku 60+ do udziału w konkursie na najlepszego czytelnika pn. „Lato z książką”

  Zapraszamy osoby w wieku 60+ do udziału w konkursie na najlepszego czytelnika pn. „Lato z książką”

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-08-04
Data publikacji:2022-08-04
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:M.M.
Liczba odwiedzin:484