Informacja o czasowym zamknięciu Przemyskiej Biblioteki Publicznej i filii w dniach od 7 do 29 listopada

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 listopada 2020

Informujemy, że zgodnie z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o czasowym zamknięciu instytucji kultury oraz rekomendacjami Biblioteki Narodowej, Przemyska Biblioteka Publiczna i jej filie miejskie od 7 listopada do 29 listopada będą nieczynne dla czytelników.

W wyżej wymienionym terminie nie będą świadczone stacjonarnie usługi dla Czytelników tj.: wypożyczenia, zwroty, udostępnienia zbiorów w wypożyczalniach, czytelniach. Nie będą realizowane rezerwacje i zamówienia zbiorów. Zachęcamy do korzystania z zasobów Przemyskiej Biblioteki Cyfrowej http://pbc.przemysl.pl/dlibra. Informacje na temat księgozbioru będą udostępniane online.

Jednocześnie informujemy, że nie będą naliczane opłaty za przetrzymanie zbiorów bibliotecznych w czasie zamknięcia agend.

W zamkniętych dla Czytelników agendach Przemyskiej Biblioteki Publicznej prowadzone będą wewnętrzne prace biblioteczne związane z opracowaniem, selekcją i porządkowaniem księgozbioru, jak również opracowaniem projektów działań kulturalno-edukacyjnych i przygotowaniem wniosków do programów MKiDN.

Działania kulturalno-edukacyjne będą prowadzone zdalnie z wykorzystaniem strony internetowej i mediów społecznościowych.

W sprawach pilnych zalecany jest kontakt telefoniczny lub mailowy z wybraną placówką, w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godz. 7.30 - 15.30. Dane teleadresowe agend Przemyskiej Biblioteki Publicznej dostępne są na stronie internetowej instytucji: www.biblioteka.przemysl.pl

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-11-05
Data publikacji:2020-11-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:K.Soja
Liczba odwiedzin:179