Informacja o zamknięciu do odwołania Przemyskiej Biblioteki Publicznej i filii na terenie miasta

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
23 marca 2020

W nawiązaniu do informacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, że po wprowadzeniu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia stanu epidemii przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności instytucji kultury, Przemyska Biblioteka Publiczna informuje o zamknięciu do odwołania biblioteki głównej przy ul. Grodzkiej 8 oraz filii na terenie miasta.

W wyżej wymienionym terminie nie będą świadczone usługi dla Czytelników tj.: wypożyczenia, zwroty, udostępnienia zbiorów w wypożyczalniach, czytelniach. Nie będą realizowane rezerwacje i zamówienia zbiorów.

Ponadto w przemyskiej bibliotece nie będą organizowane spotkania, zajęcia, warsztaty i inne zaplanowane wydarzenia.

Jednocześnie informujemy, że nie będą naliczane opłaty za przetrzymanie zbiorów bibliotecznych w czasie zamknięcia agend.

W sprawach pilnych zalecany jest kontakt telefoniczny lub mailowy z wybraną placówką w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dane teleadresowe agend Przemyskiej Biblioteki Publicznej dostępne są na stronie: www.biblioteka.przemysl.pl

Czas zamknięcia placówek może ulec zmianie. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Za utrudnienia przepraszamy!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-03-23
Data publikacji:2020-03-23
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:391